תות וניל מתנות ליולדת


עגלת הקניות שלי

עגלת הקניות שלך ריקה עדיין

סך ביניים: .00 ₪

מתנות ליולדת-לא רק בגדים

מתנות ליולדת-לא רק בגדים

 

ביגוד לתינוק היה מאז ומתמיד מתנת הלידה הפופולרית ביותר. מלבד הפרחים שנהוג היה לשלוח ליולדת לבית החולים או לביתה, כאשר מחפשים מתנה לתינוק, עד היום, האופציה הראשונה עבור רוב האנשים היא קניית ביגוד ראשוני לעולל החדש.

גם אנחנו בתות וניל שמים את הדגש על מתנת הלידה האהובה והמוכרת ומציעים ללקוחותינו מגוון רחב של מארזי לידה מעוצבים ומיוחדים שמורכבים מביגוד לתינוק. למרות זאת, חשוב לנו לשמור על הגיוון ולהציע לכם גם סוגים אחרים של מתנות ליולדת.

 

הבחירה של איזה מתנה לקנות ליולדת מורכבת משיקולים שונים, כאשר אחד מהם מנסה לקחת בחשבון את הצורך האמיתי שלה. למשל, אשה שזו עבורה הלידה השניה או השלישית בדרך כלל פחות זקוקה לבגדים לתינוק ותעדיף לקבל מתנת לידה מפנקת אחרת. רוב האנשים שומרים בגדי תינוקות במצב טוב ומעבירים אותם בין הילדים. אמנם, תמיד כיף לקבל מוצרים חדשים, אך יש אמהות שיעדיפו מתנת לידה אחרת.

 

בדיוק בשביל המצבים האלו, אנחנו כאן בשבילכם. לאחרונה השקנו קו חדש של מוצרים שיכולים לגוון את מארז הלידה שתחליטו להעניק ליקירתכם. תוכלו למצוא אצלנו באתר מגוון מוצרי טקסטיל איכותיים ומפנקים, למשל: שמיכת פליז מחממת ונעימה עם תיפורים מיוחדים, מגבות מיוחדות לתינוק שעשויות מאה אחוז כותנה ומתאימות במיוחד לעורו העדין של התינוק וכן מצעים מיוחדים ואיכותיים וחיתולי טטרה, כולם תוצרת הארץ.

 

כל המוצרים החדשים שומרים על הקו העיצובי הנקי שלנו, של מארזי לידה מעוצבים בצורת מאכלים טעימים ומכורים ושומרים על המקוריות והייחוד של שלל המתנות ליולדת שאנו מציעים ללקוחותינו.

 

קניה בטוחה  משלוח חינם